Twarz - lift/poprawa owalu

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem wykonywanym w celach terapeutycznych przy użyciu dwutlenku węgla podawanego w stanie gazowym drogą podskórną. CO2 to bezbarwny i bezzapachowy gaz, który wzmaga naturalne procesy w organizmie, dzięki czemu ma tak duże zastosowanie w medycynie estetycznej. Polecany do leczenia cellulitu, miejscowej tkanki tłuszczowej, rozstępów skóry, biorewitalizacji twarzy i ciała oraz cieni pod oczami. Terapię dwutlenkiem węgla szeroko wykorzystuje się również w aspekcie zdrowia. Jej lecznicze właściwości stosowane są w reumatologii, dermatologii, medycynie sportowej, ginekologii i chirurgii plastycznej i estetycznej.

WSKAZANIA:

1. Rozstępy – redukcja do 97% 
2. Cienie pod oczami – redukcja do 90% 
3. Cellulit (stadia I-IV) – redukcja do 89% 
4. Zahamowanie i odwrócenie procesu wypadania włosów – redukcja do 77% 
5. Zlokalizowana tkanka tłuszczowa – do 67% 
6. Zmarszczki – redukcja do 56% 
7. Łuszczyca – redukcja do 55% 
8. Teleangiektazje – redukcja do 44% 
9. Zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej po porodzie (doskonałe efekty) 
10. Regeneracja dłoni 
11. Blizny 
12. Wspomagająco przy liposukcji 
13. Redukcja podwójnego podbródka 
14. Worki pod oczami  
15. Opadające powieki  
16. Rewitalizacja skóry  
17. Opuchlizna wokół oczu 
18. Blizny trądzikowe 
 19. Fałdy nosowo-wargowe

Zabieg Reology2 to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa, jako jedyne urządzenie na rynku, wzbogacone o dodatkowe filtry UV, które w 100% oczyszczają gaz CO2 wprowadzany pod skórę. Reology 2 posiada również czujnik przepływu, który zatrzymuje dostarczanie gazu w momencie, kiedy następuje blokada tkanek. Zastosowanie czujnika chroni tkanki przed uszkodzeniem, a dzięki temu gaz zostaje skierowany dokładnie w patologiczny obszar. 

Odczucia pacjenta – Reology2 ma możliwość regulacji temperatury gazu wtłaczanego pod skórę, co dla pacjenta oznacza najłagodniejsze odczucia podczas zabiegu. Również możliwość regulacji szybkości przepływu gazu, dzięki czemu, można kontrolować jak czuje się pacjent. Dzięki użyciu manualnej igły, wykonuje się tylko do 5 wkłuć na obszarze zabiegowym, co znacznie wpływa na komfort podczas zabiegu. 

Reology2 – skuteczność, dzięki podaniu odpowiedniej dawki gazu i precyzyjnej kontroli podczas zabiegu, jest warunkiem do osiągnięcia widocznych i trwałych efektów. Możliwość regulacji temperatury gazu od 28 do 42 stopni, ma także wpływ na efekty końcowe zabiegu.