zgrabna sylwetka

Ciało - wyszczuplające | antycellulitowe

Endermologia LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance to inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała, która wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację, która pobudza w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

Najczęściej u kobiet skłonność do gromadzenia tkanki tłuszczowej jest uwarunkowana genetycznie. Stosowanie diet, a także żmudne treningi nie przynoszą zamierzonych efektów. W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa znika minimalnie lub wcale, przybierając zwartą strukturę. Te obszary to uda, brzuch, okolice lędźwiowe. Endermologia to zabieg medycyny estetycznej, po wykonaniu którego dochodzi do redukcji miejscowo zlokalizowanej, opornej tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry oraz usunięcia cellulitu.

Umów wizytę     Zobacz cennik

Endermologie® Alliance dla ciała

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Dzięki innowacyjnemu Sensorowi Identyfikacji Skóry Alliance zabieg jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań skóry, gwarantując doskonałe efekty.

Endermologia jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i naturalnym. Przed zabiegiem pacjent zakłada specjalny kombinezon, dzięki czemu urządzenie nie dotyka bezpośrednio skóry. W trakcie zabiegu fałd skórny zostaje wciągnięty pomiędzy rolki, przybiera formę fali, a następnie jest rolowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, tkankę łączną, przynosząc zadowalające rezultaty.

Wśród zalet zabiegu należy wskazać także wysoki komfort oraz możliwość osiągnięcia spektakularnych efektów. Zabieg nie jest bolesny, a relaksacyjny. Nie wymaga znieczulenia. Po jego przeprowadzeniu rekonwalescencja nie jest wymagana, niemal od razu można powrócić do codziennych aktywności.

W trakcie terapii niezwykle istotne jest wypijanie dziennie około 2.5 litrów wody, stosowanie lekkich ćwiczeń oraz przestrzeganie zdrowej diety.

Efekty zabiegu

Modelowanie sylwetki, zmniejszenie obwodu w talii, redukcja tkanki tłuszczowej, odmłodzenie skóry to nie jedyne rezultaty zabiegu. Endermologia to skuteczny drenaż limfatyczny, poprawia krążenie, wspomaga proces usuwania toksyn z organizmu – w trakcie zabiegu dochodzi nie tylko do rozbicia kompleksów tkanki tłuszczowej, ale także usuwania nadmiaru zgromadzonej wody i toksyn.  

Endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało     

•        Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową

•        Wygładza cellulit

•        Ujędrnia skórę, stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Endermologia – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Endermologia to zabieg, który polecany jest osobom borykającym się z problemem pomarańczowej skórki, wiotkiej skóry oraz nieestetycznym wyglądem poszczególnych części ciała.

Wśród wskazań do wykonania endermologii należy wyróżnić cellulit, nadwagę, obrzęki, utratę elastyczności skóry, stany napięcia mięśni, zaburzenia krążenia, a także nadmiar toksyn.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

·         Ciąża i karmienie piersią

·         Zapalenie żył

·         Aktywne infekcje

·         Niektóre choroby m.in. nowotwory

·         Stosowanie określonych leków np. przeciwzakrzepowych

·         Bielactwo

Częstotliwość zabiegów

Już po wykonaniu trzech zabiegów widoczne będą rezultaty. Natomiast dla uzyskania pełnych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów 2-3 razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie oraz 1-2 zabiegów w tygodniu w późniejszym okresie. Łącznie około 10-15 zabiegów.

Czas trwania zabiegu w głównej mierze uzależniony jest od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi, jedna sesja zazwyczaj trwa około 40 minut.

Co ważne, zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy jednak zaplanować czas na wykonanie całej serii zabiegów.

Dlaczego endermologia jest zabiegiem tak skutecznym?

Modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela? To możliwe, dzięki innowacyjnej technologii, na której oparta jest endermologie®  Alliance. Jest naturalną metodą na wyszczuplanie sylwetki, w oparciu o masaż podciśnieniowy.

Korzyści z wykonania zabiegu

·         Doskonałe efekty w zakresie modelowania, wyszczuplenia sylwetki, a także redukcji cellulitu

·         Brak konieczności przygotowania się do zabiegu oraz brak okresu rekonwalescencji

·         Nowoczesność i skuteczność metody, opartej na masażu podciśnieniowym

·         Krótki czas trwania zabiegu

·         Nieinwazyjność, bezbolesność, wysoki komfort

Warty dodania jest również fakt, że endermologia to metoda, która jest stosowana w ponad 100 krajach na całym świecie, a skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

Już podczas jednego przesunięcia głowicy dochodzi do wygładzenia skóry, redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Obrzęki, blizny, zastoje, bóle mięśniowe – endermologia to także sposób na leczenie wskazanych dolegliwości.

Innowacyjna i nowoczesna technologia urządzenia podnosi komfort zabiegu, który jest bezbolesny i relaksacyjny, a także przyczynia się do przyspieszenia efektów leczenia.

Endermologia w EGO MED SPA Kraków

W EGO MED SPA Kraków endermologia wykonywana jest przy użyciu nowoczesnego urządzenia. Alliance® wyposażony jest w kompatybilny tablet, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie danych pacjenta, wykonanie zdjęć, przeprowadzenie diagnozy, a także ustawienie trybu leczenia.

Co ważne, unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) umożliwia precyzyjne dopasowanie się do jakości tkanki, respektując naturalne parametry ciała. Jest to gwarancja zapewnienia wysokich standardów bezpieczeństwa.

Na uznanie zasługuje również fakt, że endermologie® posiada certyfikat FDA, będący potwierdzeniem skuteczności w walce z cellulitem.

Zabiegi endermologii wykonują doświadczeni terapeuci, którzy z metodą pracują już kilka lat.

Jeśli chcesz zredukować tkankę tłuszczową, cellulit, wyszczuplić sylwetkę oraz ujędrnić skórę, skorzystaj z proponowanego zabiegu, który pomaga pozbyć się niedoskonałości i przynosi wymierny efekt już po 3 zabiegach.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas zabiegów. Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś!

Umów wizytę    Zobacz cennik