zgrabna sylwetka

Ciało - wyszczuplające | antycellulitowe

Lipoliza iniekcyjna

Nowoczesny zabieg polegający na bezoperacyjnej i nieinwazyjnej metodzie zapewniającej skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowania sylwetki.

Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji zawierającej fosfatydylocholine, która rozpuszcza komórki tłuszczowe, przyspiesza ich rozkład w procesach metabolicznych  i wydalanie z organizmu.

Fosfatydylocholina to naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi, podawana w tkankę tłuszczową powoduje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów. Następnie wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

Kuracji mogą być poddane takie miejsca jak podbródek, okolice brzucha, bioder, pośladków, ud, a także ramion i karku. Są to typowe okolice, w których łatwo o nadmierne nagromadzenie komórek tłuszczowych.

To najbezpieczniejsza metoda usuwania tkanki tłuszczowej, zatorów tłuszczowych oraz miejscowych odtłuszczeń ciała. To zabieg odpowiedni dla kobiet i dla mężczyzn.

Efekty zabiegu:

  • redukcja fałd tłuszczu na brzuchu, udach, pośladkach
  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej  w okolicach pach, bioder, karku
  • wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki
  • zniwelowanie podwójnego podbródka