E.T. czyli laser diodowy do usuwania zbędnego owłosienia.

  • Bezbolesny:urządzenie jest wyposażone w układ chłodzenia dla kryształu szafirowego, co pozwala utrzymywać temperaturę naskórka od 3 do 10ºC. Cały proces chłodzenia jest bezbolesny.
  • Szybki:duża i prostokątna plamka laserowa gwarantuje krótszy czas zabiegu na większych partiach ciała.
  • Skuteczny:długość fali lasera wynosi 808 nm, która mieści w obrębie spektrum bliskiej podczerwieni z dobrym wskaźnikiem wchłaniania melaniny, może wnikać głęboko w skórę właściwą i podskórną tkankę tłuszczową, działając na różne części i głębokość włosa.
  • Nadaje się do każdego rodzaju skóry, osiągając dobre rezultaty w usuwaniu włosów.

 


LASER DIODOWY 808 NM

E.T.  laser diodowy, którego technologia pozwala stopniowo doprowadzić do trwałego usunięcia owłosienia działa z maksymalnym bezpieczeństwem i gwarantuje najlepsze efekty. Bezbolesny, szybki i skuteczny w walce ze zbędnym owłosieniem. Zabiegi wykonuje się przez cały rok, ponieważ laser E.T. może być stosowany nawet przy najciemniejszych fototypach (aż do fototypu V). Stworzony by usuwać owłosienie nawet z najtrudniejszych obszarów ciała i twarzy.

Zobacz więcej

Uncategorized

Rola wody w organizmie

Karolina Marosik Woda – czemu jest ważna? Według definicji, woda to nieorganiczny związek, występujący w stanie ciekłym. Cząsteczka wody zbudowana jest z dwóch atomów wodoru

Uncategorized

Co to jest peeling?

Agnieszka Prorok Po prawidłowym przygotowaniu skóry, czyli demakijażu i tonizacji, kolejny krok to peeling. Jego zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń, złuszczenie martwego naskórka oraz pobudzenie skóry