zgrabna sylwetka

Ciało - wyszczuplające | antycellulitowe

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę.

Zabiegi wyszczuplające to grupa zabiegów medycyny estetycznej, które podobnie jak zabiegi pielęgnacyjne, są niezwykle popularne. Wykonywane są w celu wyszczuplenia sylwetki. Przynoszą także wiele innych korzyści, jak na przykład likwidacja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu. Nie da się zaprzeczyć, że wymodelowanie sylwetki oraz pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej często jest zadaniem bardzo trudnym, a żmudne ćwiczenia i rygorystyczna dieta mogą przez długi czas nie przynosić oczekiwanych rezultatów. Naprzeciw potrzebom wychodzi medycyna estetyczna, proponując nieinwazyjne oraz praktycznie bezbolesne zabiegi, dzięki którym walka z niedoskonałościami staje się niezwykle prosta.

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę to prawdziwy hit wśród oferowanych w studiach urody rozwiązań. Pozawala nie tylko wyszczuplić sylwetkę, ale także ujędrnić skórę, skutecznie rozprawić się z cellulitem oraz oczyścić organizm z toksyn. Zabiegi na ciało składają się z kilku etapów, rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu – możliwa jest utrata nawet kilkunastu centymetrów w obwodzie! Sylwetka nabiera atrakcyjnego oraz szczupłego kształtu. Usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczu jeszcze nigdy nie było tak proste! Zabiegi wyszczuplające to szansa na uzyskanie widocznych efektów w krótkim czasie.

Umów wizytę     Zobacz cennik

 

Na czym polega termogeniczne wyszczuplanie ciała?

Wyróżnić można zabiegi wyszczuplające, których sposób przeprowadzenia oraz metoda działania znacznie różnią się między sobą. Umożliwiają osiągnięcie różnych efektów modelujących sylwetkę, często konieczne jest zachowanie odstępu czasowego pomiędzy powtórzeniami zabiegu, przeprowadzenie kilku serii, a rezultaty nie zawsze widoczne są od razu.

ThermoQenique jest zabiegiem termogenicznym, który umożliwia uzyskanie rezultatów juz po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu. Jest to sprawdzony sposób i niezwykle skuteczna metoda dla osób, które pragną szybko uzyskać zadowalające efekty.

Chcesz wyjechać na wakacje last minute, ale Twoja sylwetka pozostawia wiele do życzenia? Nie zwlekaj, skorzystaj z zabiegu ThermoQenique w naszym studio urody EGO MED SPA Kraków, ciesz się wyszczuploną i wymodelowaną sylwetką!

ThermoQenique to seria skutecznych i wyjątkowo wyszczuplających sylwetkę zabiegów dostępna w Ego w 2 wersjach:

 • ThermoGenique Extrême Firming Blueberry
 • ThermoGenique Extrême Luxury Gold

 

Przebieg zabiegu

 • Dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała
 • Intensywny peeling ciała
 • Innowacyjne składniki aktywne
 • Specjalnie dobrane preparaty
 • Efekt termogeniczny dzięki wykorzystaniu firmowych akcesoriów
 • Firmowy masaż kształtujący sylwetkę

Etapy zabiegu

Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA

Przed rozpoczęciem pierwszego zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z Klientem aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie za pomocą ’centymetra’ dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele. Miejsca pomiarów są zaznaczane przy użyciu specjalnego flamastra, a wyniki zapisywane.

Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA

Na lekko zwilżoną skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu.

Masaż peelingujący wykonujemy zgodnie z procedurą zabiegową, szczególnie skupiając się na miejscach z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

Na zakończenie peeling jest zmywany pod prysznicem.

Etap 3 – AKTYWNE UDEŻENIE TERMOGENICZNE

Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy ampułkę 5 ml V-Slim PROF – koktajl redukujący tkankę tłuszczową (powodujący rozpad komórek tłuszczowych) i modelujący kontur ciała. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS

Na partie objęte zabiegiem nakładamy firmowy ’kokon termogeniczny’ na 25-35 min.

Etap 5 – MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE

Po zdjęciu ’kokona termogenicznego’ na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny, intensywny masaż drenująco – wyszczuplający. Masaż przeprowadzany jest w celu osiągnięcia najlepszych efektów.

Etap 6 – POMIARY KOŃCOWE

Pomiary końcowe dokonywane są w tym samym miejscu, co pomiary wstępne. Dzięki temu możliwe jest porównanie obu wymiarów i dokładne określenie, jakie efekty przyniósł zabieg.

 

Efekty

 • Ujędrnianie skóry
 • Oczyszczenie organizmu z toksyn
 • Niwelowanie obrzęków i zastojów
 • Odprowadzenie nadmiaru wody
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Utrata centymetrów w obwodach

Wskazania

 • Cellulit
 • Zatrzymywanie wody w organizmie
 • Nadmierna tkanka tłuszczowa
 • “Ciężkość” nóg

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nadciśnienie
 • Niektóre choroby np. problemy z wątrobą
 • Choroby skóry

Zalecenia po wykonaniu zabiegu

Choć zabiegi wyszczuplające mają charakter nieinwazyjny, tak po ich przeprowadzeniu należy stosować się do kilku zasad. Przede wszystkim zalecane jest picie dużej ilości płynów, poczynając od dnia zabiegu i przez kilka dni po jego przeprowadzeniu. Przez około 5 godzin po zabiegu nie należy kąpać się. Nie wskazane jest także korzystanie z sauny oraz solarium minimum 3 dni po zabiegu. Co ważne, w dniu zabiegu trzeba pamiętać o podjęciu aktywności fizycznej, wystarczy około 20-minutowy trening, najważniejsze jest jednak, aby się spocić.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi wyszczuplające ThermoGenique przynoszą rezultaty niemal od razu! Wystarczy wykonać jeden zabieg. Jednak dla uzyskania pełnych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów – przynajmniej 3 powtórzenia w cotygodniowych odstępach.

Jeden zabieg trwa około dwóch godzin.

Czy zabiegi wyszczuplające są bezpieczne?

ThermoGenique to w pełni bezpieczne zabiegi wyszczuplające, mające wiele zalet. Są nieinwazyjne, w przeciwieństwie do klasycznej liposukcji nie wymagają okresu rekonwalescencji. Wyróżnić można jednak pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie wywiadu, przed wykonaniem zabiegu. Pomoże to uniknąć wystąpienia ewentualnych działań niepożądanych.

Należy jednak pamiętać o tym, że zabiegi wyszczuplające są metodą na piękną i atrakcyjną sylwetkę, jednak to nie sposób na odchudzanie w przypadku dużej otyłości.

Najlepsze i trwałe rezultaty można uzyskać łącząc zabiegi wyszczuplające z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Zapraszamy do EGO MED SPA Kraków w celu zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Umów wizytę    Zobacz cennik