feature image

Pedicure Gel Color OPI 

Jest to specjalna metoda nakładania lakieru żelowego, który nie uszkadza płytki paznokcia. To element całego zabiegu manicure GEL COLOR OPI. z opracowaniem pożądanego kształtu płytki paznokciowej, wycięciem i wypielęgnowaniem skórek oraz nałożeniem lakieru żelowego tej marki. Pozwoli Ci cieszyć się „świeżym pedicure” przez długi czas.

To najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metoda utwardzanego światłem żelu, który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci. Dzięki temu nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci. Gel Color OPI nie jest kombinacją lakieru i starej technologii żelowej. Gel Color OPI nie jest lakierem hybrydowym. Lekka formuła żelu, o drobnych molekułach, to cudowna lekkość aplikacji, bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu!

 

Co wyróżnia metodę GEL COLOR OPI

 • Najnowocześniejsza forma  utwardzanego światłem LED żelu, który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci.
 • Lekka formuła żelu o drobnych molekułach, która daje bezpieczeństwo płytce paznokciowej.
 • Ekspresowe usuwanie produktu z płytki - dzięki specjalnemu płynowi dedykowanemu specjalnie tej marce.
 • Cała gama fascynujących kolorów, zmieniających się zgodnie z trendami wizażowymi i modowymi każdego sezonu.

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg GEL COLOR OPI

 • Dla wszystkich stawiających na wygodę i trwałość manicure.
 • Dla wszystkich lubiących bawić się kolorem, jak również tych stawiających na spokojną klasykę.

 

Jakich efektów należy się podziewać ?

 • Trwałego, błyszczącego Pedicure Gel Color przez okres około 3 tygodni (trwałość żelu zależy od  tempa wzrostu płytki paznokciowej).
 • Zadbanych i wypielęgnowanych skórek wokół paznokcia.
 • Wypielęgnowanej, odżywionej i aksamitnej skóry stóp - dzięki peelingowi oraz kremom pielęgnacyjnym zastosowanym podczas zabiegu.

Cena: 110 PLN
Czas trwanialub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

  Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

 • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!