feature image

Technologia Intraceuticals

 

Czym jest Intraceuticals?

To innowacyjna technologia, na którą składa się odpowiednio skalibrowane urządzenie, które podaje czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem oraz 4 ukierunkowane Serum Kosmetyczne. Wytwarzane przez infuzor ciśnienie pozwala naskórkowi na większą koncentrację tlenu na poziomie powierzchniowym, przez co wprowadzane serum jest szybko absorbowane przez skórę.

 

Co wyróżnia Intraceuticals?

 • Unikalna technologia Systemu Tlenowego zapewnia wysokie stężenie czystego tlenu hiperbarycznego – efektywna infuzja aktywnych składników leczniczych i pielęgnujących
 • Pobór tlenu z powietrza za pomocą specjalistycznego systemu filtracji z sitem molekularnym
 • Dostarczanie nieprzerwanego strumienia tlenu, który jest nieprzerwanie odnawialny i zawsze niezawodny
 • Bogaty skład preparatów i szerokie zastosowanie – aż 4 rodzaje Serum: Rejuvenate (Odmładzające), Atoxelene (Przeciw zmarszczkom wokół oczu i ust), Opulence (Rozjaśniające, na przebarwienia), Clarity (Trądzikowe stany zapalne)
 • Spektakularne efekty terapii różnorodnych problemów skóry
 • Możliwość zakupu pielęgnacji domowej do uzupełnienia i podtrzymania efektów terapii
   

Jak przebiega zabieg?

Konieczne jest przygotowanie do zabiegu – demakijaż i oczyszczenie skóry. Następnie wykonujemy pociągnięcia infuzorem z tlenem po powierzchni skóry i oswajamy twarz z odczuciami jakie będą towarzyszyć późniejszemu etapowi zabiegu. W następnej kolejności rozprowadzamy za pomocą infuzora wybrane serum na problematyczne partie twarzy.

 

Jakie są efekty?

W zależności od potrzeb skóry możemy zastosować Intraceuticals w celu osiągnięcia:

 • Widocznego liftingu, klarowności, nowej świeżości i blasku
 • Młodszego, zdrowszego i witalnego wyglądu
 • Wypełnienia i poprawy konturów twarzy
 • Zwiększenia objętości, gęstości, jędrności i napięcia
 • Zdecydowanej poprawy kolorytu
 • Redukcji cienkich linii zmarszczek
 • Rozjaśnienia przebarwień
 • Redukcji zapalnych stanów trądzikowych

 

Komu dedykowany jest zabieg?

Głównym celem Intraceuticals jest odmładzanie. Jednak zabieg dedykowany jest dla różnych problemów skóry, zarówno dla osób, które chcą zredukować zmarszczki, przywrócić jędrność swojej skórze oraz osiągnąć młodszy i zdrowszy wygląd, jak i osobom z przebarwieniami czy problemami trądzikowymi.

 

Kiedy można wykonać zabieg?

Jeżeli kosmetolog nie stwierdzi przeciwwskazań można wykonać o każdej porze przez cały rok.

 

Ile zabiegów najlepiej wykonać?

Dla optymalnych efektów niezbędna jest sesja 6 infuzji w gabinecie (po 1 w tygodniu, z wyjątkiem Clarity – tutaj 2 w tygodniu). Dla podtrzymania efektów konieczna jest infuzja przypominająca po 3 miesiącach oraz stosowanie preparatów uzupełniających kurację do pielęgnacji domowej.

 

                     

     

 

 

             

 

Zobacz film przedstawiający wszystkie etapy zabiegu

 

 

 

 

 

 

Pielęgnacja domowa - Intraceuticals Rejuvenate

 

 

 

 

Cena: 480 PLN
Czas trwania: 90 minut

Rejuvenate: cena 480 PLN

Opulence: cena 480 PLN

Atoxelene: cena 350 PLN

Clarity: cena 480 PLN

 
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

  Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

 • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!