feature image

Bańka Chińska

Czym jest zabieg z bańką chińską?

Bańka chińska to znany sposób na cellulit, nazywany domową endermologią. W Chinach znana i używana już od ponad 3000 lat. Nadal jest to jeden z najbardziej efektywnych zabiegów zwalczających cellulit i wspomagających terapię wyszczuplającą.

 

Co go wyróżnia?

 • Sprawdzona i skuteczna metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem
 • Działanie na zasadzie zasysania – dzięki wytworzonemu podciśnieniu. Pozwala to na głębokie działanie na tkanki podskórne
 • Zwalcza nie tylko cellulit tłuszczowy, ale i wodny

 

Jak przebiega?

Na początku wykonywane jest mocne rozgrzanie tkanek, za pomocą różnych technik masażu ręcznego. Jest to konieczne, by dobrze przygotować daną okolicę do zabiegu. Następnie wykonywany jest cykl technik masażu za pomocą bańki chińskiej.

 

Jakie są efekty?

 • Skóra jest przekrwiona i dotleniona, co powoduje przyspieszony metabolizm, a w konsekwencji szybsze wydalanie toksyn, nadmiaru wody i spalanie tłuszczu.
 • Wyraźnie poprawia się jędrność i elastyczność skóry.
 • Widocznie zredukowany cellulit
 • Wysmuklenie danego obszaru ciała.

 

Komu jest dedykowany?

Każdemu, kto chce pozbyć się uporczywego nadmiaru cellulitu szybko i skutecznie. Zalecany w terapii odchudzającej, wyszczuplającej, poprawiającej sylwetkę.

 

Kiedy można wykonać zabieg?

O każdej porze, przez cały rok. Niezalecany osobom mającym skłonność do pękających naczynek i siniaków oraz bardzo wrażliwej skórze. Jeżeli fizjoterapeuta nie stwierdzi przeciwwskazań, zabieg może być bezpiecznie wykonany.

 

Ile zabiegów najlepiej wykonać?

Ilość dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest wyraźna poprawa.

 

Cena: 50 PLN
Terapia bańką w zabiegu

Terapia bańką w zabiegu 50 PLN
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

  Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

 • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!