feature image

Catiovital MC Zabieg witalizujący

 

Czym jest Catiovital?

To zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu francuskiej marki profesjonalnej Mary Cohr, z wykorzystaniem urządzenia i technologii podwójnej jonizacji.

 

Co wyróżnia zabieg Catiovital?

Podwójne działanie:

  • głębokiego oczyszczania - swoistego detoksu oraz
  • wtłaczanie aktywnych składników w głębokie warstwy skóry.

Pełna indywidualizacja - dostępnych jest aż 7 wersji zabiegowych, umożliwiających dostosowanie do każdego typu skóry.

 

Jak przebiega zabieg Catiovital?

Najważniejsze etapy zabiegu to :

  • Głębokie oczyszczanie z efektem mini – sauny (maski termicznej), które przeprowadza swoisty detoks oraz doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z preparatów stosowanych w zabiegu w następnej kolejności.
  • „Podwójna jonizacja” - umożliwia składnikom aktywnym zarówno o dodatnim jak i ujemnym ładunku, głębokie przenikanie w skórę, pozwalając na osiągniecie konkretnego celu pielęgnacyjnego z wykorzystaniem zjawiska jonizacji.
  • Relaksujący masaż z olejkami esencjonalnymi.

 

Jakie są efekty zabiegu Catiovital?

Jaśniejsza, pełna blasku zdrowa skóra, oczyszczenie i detoks, poprawa nawilżenia i elastyczności. Wygładzenie drobnych lin mimicznych.

 

Komu dedykowany jest zabieg Catiovital?

Dla każdego, kto chce rozjaśnić i oczyścić swoją skórę oraz oczekuje efektu witalności w objęciach olejków esencjonalnych. Dla wszystkich, którzy wiedzą, że profilaktyka jest najlepszą metodą przedłużania młodości skóry. Idealnie nadaje się jako zabieg przed ”wielkim wyjściem”.

 

Kiedy można wykonać zabieg Catiovital?

Jest to zabieg całoroczny, a jego indywidualizacja w 7 wersjach zabiegowych pozwala na dobranie programu do każdego typu skóry. Idealny jako rewitalizacja po słonecznych wakacjach, doskonale łączy się z terapiami dla skór trądzikowych.

 

Ile zabiegów Catiovital najlepiej wykonać?

W serii zabiegowej przewidziane są 3 spotkania w równych odstępach czasu - ustalane po konsultacji kosmetologicznej.

 

Cena: 285 PLN
Czas trwania: 90 minutlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

    Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!