feature image

Henna

Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy. Prawidłowy kształt brwi może w radykalny sposób zmienić rysy. Dzięki nim spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Niezwykle istotna jest ich regulacja i odcień.

 

Co to jest henna?

Jest to barwnik roślinny pochodzący z liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami albo zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy lawson – substancję barwiącą. W naszym Gabinecie stosujemy hennę w proszku i hennę o kremowej konsystencji.

 

Na czym polega barwienie brwi/rzęs henną?

To zabieg, w którym farbowane są włoski. Na początku odtłuszczamy brwi, następnie nakładamy hennę i zostawiamy ją na jakiś czas, który jest uzależniony od odcienia jaki chcemy uzyskać.  W salonach kosmetycznych są dostępne różne kolory henny: brązy, grafity i czernie. Przed zabiegiem koniecznie trzeba upewnić się czy nie jesteśmy na nią uczuleni, przeprowadzając test alergiczny.

 

Regulacja brwi

W naszym Gabinecie wykonujemy regulację przy użyciu pęsety. Zabieg należy zacząć od wyznaczenia kształtu brwi. Następnie włoski są wyrywane zdecydowanym ruchem.

 

Komu polecana jest henna?

Wszystkim, którzy chcą podkreślić rysy twarzy i skrócić czas codziennego makijażu o wypełnianie brwi i tuszowanie rzęs

 

Kiedy można wykonać hennę?

Hennę można wykonywać przez cały rok.

 

Cena: Brwi 30 PLN
Czas trwania: 15 minut

Rzęsy - 15 min 30 PLN 

Regulacja - 15 min 30 PLN 

Cała (brwi, rzęsy + regulacja) 55 PLN
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

    Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!