Twarz - Suchość skóry

Catiovital MC

Czym jest Catiovital?

To zabieg pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu francuskiej marki profesjonalnej Mary Cohr, z wykorzystaniem urządzenia i technologii podwójnej jonizacji.

Co wyróżnia zabieg Catiovital?

Podwójne działanie:

  • głębokiego oczyszczania – swoistego detoksu oraz
  • wtłaczanie aktywnych składników w głębokie warstwy skóry.

Pełna indywidualizacja – dostępnych jest aż 7 wersji zabiegowych, umożliwiających dostosowanie do każdego typu skóry.

Jak przebiega zabieg Catiovital?

Najważniejsze etapy zabiegu to :

  • Głębokie oczyszczanie z efektem mini – sauny (maski termicznej), które przeprowadza swoisty detoks oraz doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z preparatów stosowanych w zabiegu w następnej kolejności.
  • „Podwójna jonizacja” – umożliwia składnikom aktywnym zarówno o dodatnim jak i ujemnym ładunku, głębokie przenikanie w skórę, pozwalając na osiągniecie konkretnego celu pielęgnacyjnego z wykorzystaniem zjawiska jonizacji.
  • Relaksujący masaż z olejkami esencjonalnymi.

Jakie są efekty zabiegu Catiovital?

Jaśniejsza, pełna blasku zdrowa skóra, oczyszczenie i detoks, poprawa nawilżenia i elastyczności. Wygładzenie drobnych lin mimicznych.

Komu dedykowany jest zabieg Catiovital?

Dla każdego, kto chce rozjaśnić i oczyścić swoją skórę oraz oczekuje efektu witalności w objęciach olejków esencjonalnych. Dla wszystkich, którzy wiedzą, że profilaktyka jest najlepszą metodą przedłużania młodości skóry. Idealnie nadaje się jako zabieg przed ”wielkim wyjściem”.

Kiedy można wykonać zabieg Catiovital?

Jest to zabieg całoroczny, a jego indywidualizacja w 7 wersjach zabiegowych pozwala na dobranie programu do każdego typu skóry. Idealny jako rewitalizacja po słonecznych wakacjach, doskonale łączy się z terapiami dla skór trądzikowych.

Ile zabiegów Catiovital najlepiej wykonać?

W serii zabiegowej przewidziane są 3 spotkania w równych odstępach czasu – ustalane po konsultacji kosmetologicznej.