specjalista ds. odchudzania Karolina Pyzara DIETETYKA

Karolina Pyzara- dietetyk

Od kilku lat specjalizuję się w dietoterapii nadwagi, otyłości i chorób dietozaleznych. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kongresach, które na bieżąco poszerzają moja wiedzę z zakresu nowych metod żywienia, nietolerancji pokarmowych i suplementacji.
Ponieważ jestem również kosmetologiem i masażystą, w swojej pracy łącze doświadczenie ze wszystkich dziedzin, dzięki temu holistycznie planuje cała terapie. Staram się przekonać pacjentów, że równie ważne jak kosmetyki i pielęgnacja jest to, czym skóra jest karmiona od wewnątrz. Dopiero takie działanie przynosi oczekiwany rezultat.
Indywidualnie dobieram jadłospis i rodzaj diety w zależności od Państwa potrzeb i stylu życia, ale też w głównej mierze zachęcam do wypracowania trwałych nawyków żywieniowych. Nawet najmniejsze zmiany maja wpływ na nasze samopoczucie, zdrową cerę i szczupłą sylwetkę.
Od kilku lat zajmuje się zastosowaniem technik łączonych w walce z nadwagą, otyłością czy zlokalizowana tkanka tłuszczowa. Poprzez odpowiednią ocenę stanu zdrowia i rodzaju sylwetki dobieram zabiegi z zakresu kosmetologii hi-tech, masaży ujędrniających i drenujących, które idealnie uzupełniają się z wprowadzonymi w życie zdrowymi nawykami żywieniowymi.

Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂
 

W swojej ofercie proponuje:

Konsultacja dietetyczna 1h  ( analiza aktualnego stanu zdrowia i składu ciała , diagnostyka) 120 PLN -150 PLN
Konsultacja kontrolna 70 PLN
Rozpisanie diety odchudzającej 14dni  300 PLN
Nauka zasad zdrowego odżywiania 150 PLN
Żywienie w chorobach autoimmunologicznych (m.in. Hashimoto, Łuszczyca inne)  200 PLN
Żywienie a skóra 150 PLN
Żywienie w nietolerancja pokarmowych 200 PLN

 

Już wkrótce:
Badania na nietolerancję pokarmowe IgG/IgA
Badanie oceniające mikroflorę jelitowa
Badania genetetyczne

Cena: .
.lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Najnowsze posty na naszym blogu

  • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

    Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!