feature image

NOWOŚĆ ! Whitelight

 

1)  ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY 290 PLN

2)  ZABIEG PRZECIW CIEMNYM PLAMOM 320 PLN

3)  ZABIEG ANTY-STARZENIOWY I PRZECIW CIEMNYM PLAMOM 350 PLN

 

Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy.

ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA - BIAŁE ŚWIATŁO - WHITELIGHT !

 

Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany zabieg kosmetyczny z linią preparatów do pielęgnacji domowej. Jego zadaniem jest redukcja przebarwień i niwelowanie ciemnych plam oraz wyrównanie kolorytu cery i przywrócenie jej naturalnej promienności. Zapewnia przy tym wyraźny efekt odmładzający. Whitelight działa w podwójny sposób – kontroluje proces tworzenia melaniny odpowiedzialnej za zmiany pigmentacyjne, rozjaśniając plamy i przebarwienia, a jednocześnie przywraca skórze jasność poprzez wzmocnienie jej naturalnej zdolności do odbijania światła.

 

Z myślą o kosmetykach Whitelight, marka diego dalla palma professional stworzyła unikalny, autorski kompleks aktywnych rozjaśniaczy Prowhite b-spheres. Potrafi on regulować procesy tworzenia i transportu melaniny w skórze – to właśnie zaburzenia tych mechanizmów prowadzą do powstawania nierówności pigmentacyjnych. Elementami kompleksu są substancje pochodzenia roślinnego, które mają zdolność kontrolowania tyrozynazy – kluczowego enzymu w procesie powstawania melaniny. W skład Prowhite b-spheres wchodzi m.in. pinosylwina (pozyskiwana z kory sosny szwajcarskiej), floretyna (ekstrahowana z owoców azjatyckiej jabłoni), diacetyl bondyny (jego źródłem jest kora chilijskiego drzewa boldo) oraz sfery chromo-korekcyjne. Skuteczność synergicznie działających składników została zwiększona poprzez dwa sposoby transferu składników: zamknięcie ich w formie dużych sfer, które wbudowują się w powierzchnię skóry i działają w naskórku oraz mikrosfer liposomowych, które docierają do skóry właściwej. Dopełnieniem kompleksu jest obecna w kosmetykach silnie stężona witamina C, kwas fitowy oraz glikany, witamina PP i anty-starzeniowy 51+3 Hyalu Complex.

 

 

Whitelight koncentruje się w ten sposób na źródle problemu – nie tylko niwelując skutki zaburzeń pigmentacyjnych, ale także zapobiegając powstawaniu nowych niedoskonałości i procesowi starzenia się skóry. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczne, kompleksowe redukowanie przebarwień oraz widoczne rozjaśnienie cery. Whitelight wspiera także naturalną zdolność skóry do odbijania i rozpraszania światła. To właśnie dzięki tej właściwości, cera wygląda na promienną, jasną i młodszą. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa kolagen, który z jednej strony jest odpowiedzialny za gładką, jednolitą strukturę skóry, a z drugiej jest jednym z głównych chromoforów odbijających światło. To właśnie z myślą o jego rewitalizacji i ochronie eksperci diego dalla palma professional opracowali diamentowy kompleks rozjaśniający, w którym obecny jest specjalny peptyd regenerujący. Dopełnia go proszek diamentowy oraz pigment odbijający światło (dwutlenek tytanu otoczony manganem), który wzmacnia widoczny, natychmiastowy efekt rozświetlenia cery.

 

 

Cena: od 290 PLN
60 minlub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

    Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!