feature image

Karboksyterapia

PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LIPCA!!!

TWARZ:

Pierwszy zabieg 100 PLN 

pakiet 5 zabiegów 600 PLN

OCZY: 

pierwszy zabieg 100 PLN

pakiet 500 PLN

CIAŁO:

Jeden obszar zabiegowy 150 PLN

pakiet  5 zabiegów 800 PLN

pakiet 10 zabiegów 1350 PLN

 

 

Karboksyterapia jest zabiegiem wykonywanym w celach terapeutycznych przy użyciu dwutlenku węgla podawanego w stanie gazowym drogą podskórną. CO2 to bezbarwny i bezzapachowy gaz, który wzmaga naturalne procesy w organizmie, dzięki czemu ma tak duże zastosowanie w medycynie estetycznej. Polecany do leczenia cellulitu, miejscowej tkanki tłuszczowej, rozstępów skóry, biorewitalizacji twarzy i ciała oraz cieni pod oczami. Terapię dwutlenkiem węgla szeroko wykorzystuje się również w aspekcie zdrowia. Jej lecznicze właściwości stosowane są w reumatologii, dermatologii, medycynie sportowej, ginekologii i chirurgii plastycznej i estetycznej.

 

WSKAZANIA:

1. Rozstępy – redukcja do 97%  
2. Cienie pod oczami – redukcja do 90%  
3. Cellulit (stadia I-IV) – redukcja do 89%  
4. Zahamowanie i odwrócenie procesu wypadania włosów – redukcja do 77%  
5. Zlokalizowana tkanka tłuszczowa – do 67%  
6. Zmarszczki – redukcja do 56%  
7. Łuszczyca – redukcja do 55%  
8. Teleangiektazje – redukcja do 44%  
9. Zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej po porodzie (doskonałe efekty)  
10. Regeneracja dłoni  
11. Blizny  
12. Wspomagająco przy liposukcji  
13. Redukcja podwójnego podbródka  
14. Worki pod oczami   
15. Opadające powieki   
16. Rewitalizacja skóry   
17. Opuchlizna wokół oczu  
18. Blizny trądzikowe  
 19. Fałdy nosowo-wargoweZabieg Reology2 to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa, jako jedyne urządzenie na rynku, wzbogacone o dodatkowe filtry UV, które w 100% oczyszczają gaz CO2 wprowadzany pod skórę. Reology 2 posiada również czujnik przepływu, który zatrzymuje dostarczanie gazu w momencie, kiedy następuje blokada tkanek. Zastosowanie czujnika chroni tkanki przed uszkodzeniem, a dzięki temu gaz zostaje skierowany dokładnie w patologiczny obszar. 

Odczucia pacjenta - Reology2 ma możliwość regulacji temperatury gazu wtłaczanego pod skórę, co dla pacjenta oznacza najłagodniejsze odczucia podczas zabiegu. Również możliwość regulacji szybkości przepływu gazu, dzięki czemu, można kontrolować jak czuje się pacjent. Dzięki użyciu manualnej igły, wykonuje się tylko do 5 wkłuć na obszarze zabiegowym, co znacznie wpływa na komfort podczas zabiegu. 

Reology2 - skuteczność, dzięki podaniu odpowiedniej dawki gazu i precyzyjnej kontroli podczas zabiegu, jest warunkiem do osiągnięcia widocznych i trwałych efektów. Możliwość regulacji temperatury gazu od 28 do 42 stopni, ma także wpływ na efekty końcowe zabiegu.

Cena: 200 PLN
od 30 minut

TWARZ: 1 zabieg 200 PLN, 5 zabiegów 750 PLN

OCZY: 1 zabieg 150 PLN, 5 zabiegów 600 PLN

CIAŁO: 1 zabieg 250 PLN - 300 PLN, 5 zabiegów 1000 PLN, 10 zabiegów 1600 PLN
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH

  • f

    Twoje DNA naszą inspiracją GENOXAGE EXCLUSIVE GENETICS Test DNA. Przyszłość dla Twojej skóry PROSTA PRÓBA WYKONANA NA PRÓBCE ŚLINY POZWALA ODKRYĆ SKŁONNOŚĆ SKÓRY DO PRZEBARWIEŃ, ZMARSZCZEK I WIOTCZENIA. WITAJ W ERZE KOSMETYKÓW „SZYTYCH NA MIARĘ” Skoro wszystkie jesteśmy różne, to dlaczego używamy tego samego produktu? Postępy w badaniach prowadzonych nad genomem ludzkim pozwalają wejść nam … Czytaj dalej Twoje DNA naszą inspiracją…