feature image

Dr n. med. specjalista chirurg plastyk Marta Raczkowska-Muraszko

Dr n. med. specjalista chirurg plastyk Marta Raczkowska-Muraszko

 

Programy chirurgiczno - kosmetologiczne

Program TRĄDZIK

 

1.       Oczyszczanie manualne twarzy

Jest to zabieg pielęgnacyjny wraz z manualnym usunięciem zaskórników. Pozwala na szybsze gojenie stanów zapalnych oraz daje efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry.  

Czas trwania  120 min, cena 195 PLN

 

 

2.       Zabiegi  laser IPL  -  6-8 zabiegów

W laserze IPL energia świetlna jest absorbowana do konkretnych komórek zawierających barwnik w skórze. Energia świetlna jest przekształcana w energię cieplną, która powoduje uszkodzenia w wybranych obszarach. Od innych laserów IPL różnią się dostarczaniem impulsów świetlnych o różnej długości (lub różnych kolorów), a nie impulsów o jednej długości fali.
Terapia IPL to technologia nieablacyjna, działająca w niższych warstwach skóry właściwej, bez wpływu na górne warstwy skóry (naskórka). Dzięki temu dobre rezultaty zabiegów są osiągane bez widocznych uszkodzeń wierzchniej warstwy skóry. Zaletą terapii IPL jest jej minimalny czas trwania–zabieg jest czasami nazywany zabiegiem „lunchowym” -pacjent może powrócić do normalnego życia zaraz po zakończeniu zabiegu.

 

Światło lasera jest emitowane na konkretny obszar chorobowy. Wiązka lasera wnikając w skórę, ogranicza liczbę bakterii wywołujących trądzik (Propionibacterium acne), redukuje stan zapalny i wspomaga procesy regeneracyjne w skórze, stymulując produkcję kolagenu. Światło lasera ogranicza też wytwarzanie sebum, zmniejsza pory i działa odkażająco.
Podrażnienie skóry po zabiegu powinno zniknąć po kilku godzinach. Skórę poddaną laserowi można po zabiegu schłodzić. W trakcie zabiegu odczuwa się ciepło, czasami uczucie ukłucia

Cena : od 350 PLN

Czas między zabiegami:  min 1 x w tygodniu  min.6-8 zabiegów

 

 

3.       Zabieg pielęgnacyjny Detox  o działaniu łagodzącym, nawilżającym i  seboregulującym, dla skór zanieczyszczonych, mieszanych, tłustych i  trądzikowych.  Przywraca skórze równowagę, zmniejsza błyszczenie   strefy T oraz rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Czas trwania 60 min.  Cena 250 PLN.    Seria zabiegowa to 4 zabiegi wykonane co 2 tygodnie.

 

 

4.        Produkty  pielęgnacyjne  do stosowania w domu :  PCA Skin-  linia kosmeceutyków pielęgnacyjnych, Bioline - linia PURA + dedykowana do pielęgnacji skóry zanieczyszczonej, mieszanej, tłustej i trądzikowej.

 

 

 

Program  RUMIEŃ, SKÓRA NACZYNIOWA, TRĄDZIK RÓŻOWATY

 

1.        Zabieg Hydramemory – nawilżająco –łagodzacy przed terapią  laserową.  Zabieg rekomendowany jest szczególnie dla głęboko odwodnionych skór. Polecany również dla skór wrażliwych - przynosi ukojenie i przyjemne uczucie chłodu.  Stanowi idealne przygotowanie do terapii laserowych dla skór naczyniowych.

 Czas trwania 90 min, cena 240 PLN

 

2.       3-4 zabiegi IPL

Jak światło lasera działa na trądzik różowaty i inne zmiany naczynkowe:
Leczenie zmian naczyniowych, rumienia i pochodnych trądzika różowatego laseroterapią (IPL) polega na poddaniu powiększonych naczyń krwionośnych działaniu impulsu lasera IPL.

Podczas leczenia trądzika różowatego (albo innych zmian naczynkowych skóry), światło lasera jest absorbowane przez oksyhemoglobinę w żyłach krwi, powodując koagulację i uszkodzenie żył, a następnie ich rozpad i przefiltrowanie przez system limfatyczny. Po zabiegu skóra może być przez kilka godzin zaczerwieniona.
Bezpośrednio po zabiegu część naczynek może zniknąć, a następnie pojawić się ponownie, lecz będą wtedy słabiej widoczne. Trądzika różowatego nie można wyleczyć zupełnie, jednak po pierwszej serii zabiegów IPL kolejne zabiegi mogą się okazać potrzebne dopiero po kilku latach.

Cena: od 350 PLN

Czas między zabiegami: 1xw tygodniu min 3-4 zabiegi ( czasem 1 zabieg IPL łączony z zabiegiem LP 1064)

 

 

 3.       Terapeutyczny Zabieg Exuviance -  po zakończonej serii zabiegów laserowych

Nowy zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym „Stop naczynkom” na bazie peelingu do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym - to wyjątkowa pozycja na rynku kosmetycznym, ponieważ skóry wrażliwe z problemem naczyniowym rzadko mogą poddawać się zabiegom z użyciem kwasów. W tym przypadku zabieg opiera się na peelingu na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu. Zastosowanie specjalnej technologii kompleksów amfoterycznych, o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry.  

Czas trwania 60 min, cena kuracji  (4 zabiegi),  1000 PLN  

 

 

4.       Pielęgnacja domowa:   serum uszczelniające naczynia: Linia Exuviance  oraz krem Ultra Resorative  Exuviance – poniżej wkleiło mi się z www w takim dużym formacie, dlatego załączam Pani też w pliku word , gdzie wygląda lepiej.

 

 

Program ODMŁADZANIE I LIFT

 

1.       Zabiegi  Intraceuticals Rejuvenate   -  jako przygotowanie przed terapią laserem ablacyjnym.

Zabieg Rejuvenate to technologia Intraceuticals, na którą składa się odpowiednio skalibrowane urządzenie, które podaje czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem oraz  ukierunkowane Serum Rejuvenate o działaniu nawilżająco –liftującym. Wytwarzane przez infuzor ciśnienie pozwala naskórkowi na większą koncentrację tlenu na poziomie powierzchniowym, przez co wprowadzane serum jest szybko absorbowane przez skórę i dociera do warstw skóry właściwej.

 Zabieg stanowi idealne przygotowanie do terapii laserowych

Czas trwania 1 zabiegu -  75 min,  cena pakietu 2 zabiegów  Intraceuticals - 900 PLN

 

 

2.       Zabieg laserowy ablacyjny

Laser PIXEL

Zabieg laserem Pixel™ rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości: niewielkie blizny, drobne zmarszczki, rozstępy oraz przebarwienia. Terapia jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów oczekujących błyskawicznego i niechirurgicznego  sposobu na poprawę kondycji skóry.

Technologia zabiegu laserem Pixel™ polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji w naskórek i skórę właściwą. Matryca lasera Pixel została skonstruowana w takim sposób, aby doprowadzić do powstania zespołu punktów (pixeli) – mikrourazów termalnych – pozostawiając przy tym nienaruszone „mostki" tkanki, swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę danego obszaru. Nienaruszona skóra sprawia, iż gojenie po zabiegu następuje niezwykle szybko.

Cena od 1500 PLN

Ew. Laser CO2  kwalifikacja w zależności od wskazań lekarskich 

 

 

3.       10 doba po zabiegu ablacyjnym -  zabieg Hydramemory z peelingiem enzymatycznym -  daje ukojenie i wyciszenie, z równoczesnym nawilżeniem naskórka. Delikatny peeling pomaga usunąć pozostałości łuszczącego się naskórka.

Czas trwania  60 min,  cena 240 PLN

 

 

4.       Regeneracja po zabiegu laserowego liftingu –-   seria zabiegowa Perfection z witamina C.

cena kuracji ( 3 zabiegów)  - 1050 PLN


Kuracja regeneracyjna to seria 3 zabiegów w równych  odstępach czasu, max. 10 dni - 14 dni,  skomponowana wraz z dedykowaną pielęgnacją domową o tym samym składzie aktywnych substancji - dla podtrzymania efektów zabiegowych.

 Daje efekt:

  • przywrócenia prawidłowego poziomu nawilżenia,
  • wygładzenia i poprawy elastyczności,
  • ukojenia i rozjaśnienia,
  • zmniejszenie nadwrażliwości skóry.

Cena: .
.lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Najnowsze posty na naszym blogu

  • NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO poniedziałek 4 Grudzień, 2017

    Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE DLA CIAŁA Nowy patent endermologie® Alliance … Czytaj dalej NAJNOWSZA ENDERMOLOGIA W EGO

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!